Хочете, щоб ваша кухня була стильною і затишною? Думаєте як оформити робочу зону, щоб це було і красиво і функціонально? Тоді вам не обійтись без скіналі, які за останні роки, стали трендом кухонного дизайну.

 

    Фартух для кухні зі скла має ряд переваг в порівнянні з іншими матеріалами. Перш за все, скло є абсолютно безпечним для здоров'я людини. Фартух з скла легко очищається, оскільки поверхня не вбирає бруд і жир, яких на кухні буває достатньо. Також, скіналі абсолютно не піддаються впливу вологи або пари. Крім цього скляний фартух має ефектний і стильний зовнішній вигляд. Надає кухні яскравості, свіжості і ексклюзивності, оскільки ви можете вибрати будь-який візерунок або зображення на свій смак.

      Ми підбираємо індивідуальний дизайн скляного фартуха і відправляємо вироби по всій Україні. Якщо у вашому місті немає нашого представництва, фахівці компанії проконсультують вас як самостійно зробити заміри і здійснити монтаж.

     Скляні панелі «під ключ», з заміром, доставкою та монтажем, можна замовити у Вінниці.
 
     Отримати більше інформації про скіналі, ознайомиться з каталогом, а також подивитися більше сотні виконаних замовлень можна на нашому сайті fartuk.jam.com.ua